Počas účinkovania vo Farme 12 si Nikol Fridrichová a Rebeka Hlavatá prešli rôznymi štádiami vzťahu. Spočiatku dve mešťanky boli súčasťou takzvanej vlčí smečky, avšak neskôr ich statkársky Casanova Henrich Kuľko rozdelil. Vojna dvoch báb pokračovala po ukončení reality šou aj na sociálnych sieťach a teraz počas spoločného obedu vyvrcholila.

Divákom reality šou Farma 12 a fanúšikom ich účastníkov určite neuniklo, že Nikol Fridrichová a Rebeka Hlavatá sú aktuálne opäť priateľkami, avšak relácia Život po Farme bola natočená o niečo skôr a my sme sa tak konečne v novom dieli dozvedeli, kedy prišlo k zlomu medzi rozhorčenými dámami.

Hostiteľkou ďalších štyroch exfarmárov sa stala Rebeka, ktorá si pre nich pripravila obed v podobe šošovicovej polievky a chutného zubáča. Na stole sa ale objavilo aj víno, po ktorého požití sa dve mešťanky opäť pustili do hádky – tú spustil ukrivdený Adam.

Energického blondiaka hrozne trápilo obvinenie zo strany Nikol, že na Instagrame disponuje fake účtom, z ktorého ju má údajne urážať. To ho, samozrejme, nehnevalo a rozhodol sa, že tému rozoberú podrobnejšie. Kočkám stačilo len slovo o sociálnych sieťach a spustila sa opäť argumentačná vojna – Kto urazil koho ako prvý? Prečo zverejňuje Rebi súkromné konverzácie s podnikateľkou? A prečo to celé začalo? Celú výmenu názorov si môžete pozrieť v najnovšom dieli Život po Farme.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

>>CELÝ DIEL ŽIVOTA PO FARME NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk