Matej Jurkovič si už nejaký ten piatok užíva realitu, nakoľko bol pre svoj fyzický útok na Rasťa Mojseja z Farmy nadobro vylúčený. K incidentu sa vyjadril aj bývalý exarmár a moderátor internetovej relácie Farma X-tra Martin Šmahel, ktorý od potetovaného herca pre dospelých dostal na oplátku poriadny verejný náklad.

Pred pár dňami Martin na svojom Instagrame reagoval na vtedy aktuálne dianie na Farme, ktoré sa točilo najmä okolo “hlavičky” Mateja Jurkoviča, venovanej Rasťovi Mojsejovi. Na pretras však prišiel aj Šmahelov konflikt s Jurajom Solčanským, odohrávajúci sa minulý rok vo Farme 10.

Známy moderátor totiž odhalil to, čo doposiaľ verejnosť absolutne netušila. Martin fanúšikom prezradil, že dostal od Jura kopanec do chrbta, avšak s televíziou sa dohodli, že daný úsek vystrihnú, pričom viac si môžete vypočuť vo videu — TU —

Dané vyjadrenia samotného Mateja nenechali chladným – fitnessákovi venoval slová, ktoré ho zrejme vôbec nepotešia. ,,Aký honorár si si vypýtal za tieto nezmysly, čo tu splietaš?” znie úvodná otázka Jurkovičovho rozsiahleho komentára, ktorý Šmahel vymazal. Okrem toho už na jeho profile nenádjete ani video ohľadne nedávneho konfliktu.

,,Zabudol si však povedať, že čo sa týka teba, museli tam na vás naskákať chlapi z SBS a museli vás rozdeliť. Takže ak tu chceš obhajovať seba alebo hodnotiť to, ako vyzerá fyzické násilie, uprac si najprv pred svojím prahom a nevyprávaj tu o nejakej imaginárnej hlavičke, ktorú si nevidel ani ty, ani nikto z farmárov a dokonca ani nikto z ľudí,” Matej tvrdo adresoval Martinovi, ktorého minuloročný incident so Solčanským bol podľa vylúčeného exfarmára neporovnateľne horší ako ten jeho s Rasťom Mojsejom. Celý Jurkovičov komentár, v ktorom moderátora vôbec nešetril, si môžete prečítať nižšie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/matej.jurkovic.official, farma.markiza, YouTube