Známe modelky sa do seba poriadne pustili. Reč je o Agáte Prachařovej, predtým známej ako Agáte Hanychovej a o Slovenke Andrei Verešovej. Populárne krásky sa pustili do verejnej slovnej prestrelky!

Agáta Hanychová, dnes už Agáta Prachařová, je známa česká modelka a herečka, ktorá je na Slovensku známa najmä ako manželka Jakuba Prachařa a svojím učinkovaním v populárnom Rytmusovom klipe Zlatokopky. Nedávno sa v českej relácii VIP Prostřeno! Agáta vyjadrila na adresu Slovenky Andrei Verešovej. Agáta vo vysielaní povedala, že keď boli pred časom spolu na večeri, Andrea si objednala „kandáta“, čo je zubáč. Andrea však údajne názov skomolila do angličtiny, čo malo byť hlavnou pointou tohto fóriku.

Agáta Hanychová

Verešová však srandovanie o svojej osobe nezniesla práve s nadhľadom a do Prachařovej sa tvrdo obula na svojom oficiálnom profile, kde aj vyvrátila celú Agátinu historku. Neostalo však len pri vyvracaní fámov, Andrea zašla oveľa ďalej. Celé jej vyjadrenie na adresu českej modelky nájdete v článku nižšie.

Andrea Verešová

Andrea Verešová: Vyjadrenie na adresu Prachařovej

Foto: Facebook, Instagram