Do luxusnej vily prišli opäť nové tváre, ktoré súťažiacich hneď šokovali svojím vzhľadom. Charizmatické dvojičky v Love Islande poriadne zamiešajú karty, plánujú totiž rozbiť jeden zo stabilných párov. 

Aicha a Mirka dostali šancu ísť na rande s novými chlapcami. Keďže čokoládová kráska je verná svojej láske Janovi, so Samuelom sa len naobedovala ako s kamarátom. Zato Mirka a Daniel si okamžite padli do oka a iskričky medzi nimi len tak lietali.

mirka daniel

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Aby dvojičky ostali v hre, musia si k sebe zvoliť dievčatá, s ktorými by sa udržali v Love Islande čo najdlhšie. Sympatický Daniel v tom má jasno a plánuje si vybrať Mirku, no Samo priznal, že ho fyzicky najviac priťahuje Laura a Gabriela.

Vyšportovaný fešák sa, dokonca, s Pítrovou partnerkou rozprával v súkromí. ,,Bola som na neho asi príliš milá a tým pádom, aby ten náš rozhovor nebral ako signál, aby som naviazala nový vzťah,“ bála sa pôvabná tmavovláska. Nuž, Gabina sa Samovi evidentne páči – počas súťaže so šípkami trafil na kolese jej tvár a musel ju pobozkať. Ktoré dámy si nakoniec slovenskí svalovci vyberú, uvidíte už dnes večer na Voyo.

gabriela a samuel

gabriela a pitr Zdroj/Foto: voyo, markiza.sk, Facebook/voyo