Párik z českej Svadby na prvý pohľad Pavel a Štěpánka si padli do oka okamžite. Medové týždne si obaja užívali so širokým úsmevom na tvári, no spoločné bývanie prinieslo aj prvý konflikt. Čo sa udialo, keď sa pustili do upratovania svojho hniezdočka lásky?

Temperamentná manažérka ostala zarazená, keď zistila, že jej “manžel” po umytí dlážky vylieva vedro so špinavou vodou do vane.

,,Každý normálny, keď vytiera, tak to normálne leje do záchodu. Kretén! Chápem, že je to chlap, a že chlapi to majú inak nastavené, ale toto sú základné hygienické návyky,” rozhorčila sa 31-ročná tmavovláska, ktorá však bola Pavlom kvôli nedostatkom konfrontovaná taktiež a, veru, nevzala to najlepšie.

Kuchár na experimentálnu partnerku vyrukoval s uterákom, ktorý podľa jeho slov majú používať obaja. Objavil na ňom stopy po make-upe. Televízna nevesta sa začala hlasno brániť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ja som žena, no a čo? Ty by si mal so sebou tiež niečo urobiť. Čo tu zo mňa robíš? Furt počúvam len ako ty, ty, ty! Pos*r sa zo seba! Tvoje sebavedomie by som chcela mať, ty vole! A nemáš na to,” vykričala sa Štěpánka.

 

Foto/Zdroj: TV Markíza, streamable.com