Máme za sebou prvý finálový prenos populárnej talentovej šou Superstar, kde sme spoznali mená piatich vyvolených, uchádzajúcich sa o vytúžené prvenstvo. Nielen súťažiaci, ale tiež porotcovia sa v nedeľu večer predviedli v tom najkrajšom šate – jedna z porotkýň dokonca po celú dobu natáčania ukrývala jedno malé „tajomstvo“.

Skúsení stylisti odviedli pred živým vysielaním majstrovské dielo, keďže naše celebrity v odbornej porote doslova žiarili. Obrovskú pozornosť na seba upútala česká herečka Patrícia Pagáčová, ktorej zovňajšok prešiel do očí bijúcou premenou.

Patricia Pagačova porota

Fanúšikovia nedokázali z blondínky spustiť pohľady, pričom terčom záujmu sa stal hlavne jej nový účes. ,,Tie rovné vlasy jej naozaj veľmi svedčia,“ pochválila Patríciu jedna z komentujúcich. ,,Nemohla som ju ani spoznať. Čo dokáže mejkap a žehlička na vlasy,“ žasla ďalšia žena.

Krásna porotkyňa priznala farbu

Pagáčovej finálový look si vyslúžil obrovské množstvo pochvalných reakcií, jedna vec ale očiam uneseného davu celkom unikla – blondínka si na hlave po celý čas niesla parochňu. Túto skutočnosť priznala na svojom profile samotná Patrícia.

,,Sú krásne, pretože nie sú moje. Je to parochňa. Ale súhlasím, farba je nádherná, tiež sa mi páči,“ sympatická porotkyňa vyrukovala s pravdou von. Drvivá väčšina divákov sa ale zhodla na tom, že uhladený zosvetlený účes Patrícii naozaj pristane!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Patricia Pagačová účes

Zdroj: Instagram/Patricie.pagacova | Foto: Instagram/Patricie.pagacova, superstarcs