Vnučka obľúbeného herca Olda Hlaváčka vystrčila rožky a poriadne sa odviazala. Michaela Hlaváčková pracuje ako modelka, a tak jej obnažovanie rozhodne nie je cudzie. So svojím telom je aj po pôrode dvoch detí spokojná a má na to aj skutočný dôvod. Vyzerá totiž fantasticky, no tentokrát svoje krivky prezentovala nevšedným spôsobom.  

Leto konečne dorazilo aj k nám a v týchto dňoch sa stretávame s poriadnymi horúčavami. Tie, samozrejme, zachytila aj dvojnásobná mamička a úspešná modelka Michaela Hlaváčková, ktorá má radu, ako sa popasovať s vysokými teplotami. Odhodila zábrany a vychutnávala si chvíľku pre seba.

 

Michaela zverejnila pikantnú fotografiu, na ktorej roztiahla nohy, pričom rozkrok jej zakrýva iba malý balíček piškót. Bradavku si zakryla mini obrázkom s cieľom ukázať, ako to má vyzerať u vás doma počas letných dní. ,,Pite vodu a ostaňte nahí,“ odporučila modelka na sociálnej sieti. Snáď sa jej snímka nedostane aj k starému otcovi, ktorý patrí k významným členom činohry SND. Predpokladáme, že nadšený by zrejme nebol. :)

 

Michaelu vo zvodnej póze si môžete pozrieť >>>TU<<<!

Zdroj | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk