Psí čumák, múmia, ale aj chladná kráľovná. Victoria Beckham síce patrí medzi najrešpektovanejšie osobnosti sveta módy, avšak pre svoju večne vážnu tvár si vyslúžila už mnoho úsmevných prezývok. EX-spajska však ide s dobou a svojim najnovším počinom dala na frak všetkým hejterom!

Kedysi patrila do najúspešnejšej dievčenskej formácie všetkých čias, no po rozpade Spice Girls, kedy boli mnohí presvedčení, že zapadne prachom, vyšla na samý vrchol módneho biznisu. Victoria Beckham, ktorá je známa pre svoj dokonalý vkus a vážny výraz v tvári, však opäť posunula svoje hranice. Pre všetkých svojich fanúšikov nakrútila krátky videovlog o tom, ako sa správne nalíčiť s produktami od značky Esteé Lauder. Nuž, v bielom župane a s turbanom na hlave je jednoducho rozkošná. :)

Foto/ Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)