Ľudská bezcitnosť nemá hraníc! Ohavný čin, aký spáchala matka svojmu iba niekoľkodňovému dieťaťu, je neuveriteľná. Pokúsila sa ho pochovať zaživa!

Matka novorodenca Aidina sa pokúsila o neuveriteľne ohavný čin. Pár dní po narodení dieťaťa bodla štrnásťkrát svojho chlapčeka nožom a otrasný čin chcela zavŕšiť jeho pochovaním. Bezcitne ho uložila pod 20 centimetrovú vrstvu hliny na poli v provincii Khon Kaen, v Thajsku. Našťastie pri ňom stáli všetci anjeli, pretože v tom čase prechádzala okolo pastierka dobytka Kachit Krongyutová (53), ktorá začula detský plač. Najprv si myslela, že sú to pochované zvieratá, keď zrazu uvidela detskú nožičku trčiacu pod eukaliptusovým stromom. Bol to pre ňu neskutočný šok a musela sa sama kontrolovať, aby nespanikárila. Okamžite začala kričať o pomoc a odhrabávala vrstvu zeme.

baby1yy

Novorodenca sa dobrým ľuďom nakoniec podarilo zachrániť. Ak by ho našli o pár hodín neskôr, mohlo byť už neskoro. Práve hlina, pod ktorou bol chlapček uložený, mu oblepila rany spôsobené jeho matkou, a tak zabránila vykrvácaniu. Ako tvrdí záchrankyňa, dieťatko bolo uložené tvárou dole. V nemocnici sa chlapček celkom rýchlo zotavil a bol prevezený do sirotinca. Nakoniec všetko dobre dopadlo a Aidina si našiel milujúci pár zo Švédska, ktorý sa o neho s láskou postará. Krkavčiu matku vystopovali a obvinili z pokusu o vraždu a opustenia vlastného dieťaťa.

baby2yy

Eukaliptusový strom, kde našli Eidina

stromyyy

baby3yy

baby4yy

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Facebook