Tvár Vlada Voštinára, ktorý neodmysliteľne patrí na obrazovky televízie JOJ už dlhé roky, prešla počas karantény nepatrnou zmenou. Verejnosť si ju však mohla všimnúť až po tom, čo odložil svoje rúško. Pozrite sa, ako mu to pristane! 

V pondelok večer televízia JOJ odvysielala premiérový diel zábavnej relácie Inkognito, ktorej súčasťou bol okrem štvorice hádačov – Michala Hudáka, Zdenky Studenkovej, Jožka Vajdu a Mariána Čekovského aj obľúbený moderátor Vlado Voštinár. Práve známeho Tranavčana si kolegovia z pľacu začali doberať kvôli jeho novému imidžu.

Jojkárska stálica skrývala donedávna pod rúškom strnisko, ktoré jej ale krásne pridalo na mužnosti. ,,Ty vyzeráš ako profesor!” poznamenala nestarnúca slovenská herečka Studenková. ,,A si feši! Pekný… pozri, aký si huňatý!” pokračovala s úsmevom.

Okrem Zdenky sa komentárov nezdržali ani páni. ,,A to máš svoje? Alebo ti to urobili v maskérni?” zažartoval si Michal, ku ktorému sa v momente pridal aj Jožko. ,,To má nastrelené!” 

Vtipkovanie na margo Vlada neutíchlo ani príchodom hosťa. ,,Asi sa po nás opakuješ, Vlado,” obvinil ho s vtipom Marián Čekovský. ,,Zdenka, už len ty si zostala – nezarastená,” oslovil moderátor blondínku. ,,Jedine, že dáš nejaký fúzatý vtip, Zdeni,” pohotovo zareagoval Mišo. ,,Na to si netrúfam a chlpy mi už nerastú,” blondínka zaklincovala na záver. A ako sa Vlado Voštinár páči vám?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV JOJ, cas.sk