Vladimír Kobielsky sa na slovenských obrazovkách pohybuje už nejaký ten piatok a hoci nepatrí medzi tých, ktorí by si osobný život nejako urputne strážili, na druhej strane to so zverejňovaním súkromia ani nepreháňa. Svojím najnovším záberom celej rodinky tak herec veľmi príjemne prekvapil!

Aktuálne si Vlada Kobielskeho spájame najmä s postavou popleteného Mareka v seriáli Oteckovia a ako jedného z kapitánov vo vedomostnej relácii Dobre vedieť. O mimoriadne sympatickom hercovi je tiež známe, že ako jeden z mála prominentných mužov žije už roky usporiadaným rodinným životom.

Oteckovia
Vlado so svojimi seriálovými deťmi v Oteckoch

Família seriálového Mareka sa na jeseň uplynulého roka rozrástla o nového člena – ku Kristiánovi a Kláre pribudol maličký súrodenec Krištof. Aktuálne sa celá 5-členná rodinka nachádza na dovolenke pri mori, kde si Vlado okrem roztomilých detičiek, samozrejme, užíva i spoločnosť krásnej pani manželky Alenky.

Kus šťastia a pohody sa obľúbený herec z Oteckov rozhodol sprostredkovať aj fanúšikom, keď na Instagrame publikoval záber v spoločnosti svojich najmilovanejších. Foto sympatického páriku po boku pôvabnej slečny, mladého fešáka a roztomilého drobčeka je tak naozaj ako balzam na dušu! :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/vladokobielsky