Vladislav Nikolayev sa počas jednej z bujarých alkoholických párty na statku vybral do spovednice, kde v slzách poslal manželke nečakaný odkaz o rozvode, ku ktorému podľa jeho slov aj došlo. Teraz v rozhovore prezradil, kto bola mladá dáma po jeho boku na finále. 

Obľúbený statkársky vtipálek Vladislav Nikolayev po vyradení v dramatickom semifinále spolu s Erikom Zahorjanom prijal pozvanie do bonusovej relácie televízie Markíza Farma Xtra, kde potvrdil, že medzi ním a manželkou nakoniec naozaj došlo k rozvodu.

Ostatní exfamári na veľkolepé finále prišli s rodinnými príslušníkmi či priateľmi, no 44-ročný finančný poradca so sebou priviedol mladú neznámu slečnu. Prečo? ,,Syn prísť nechcel. Náš vzťah sa zmenil. Najmä tým, že prvú polovicu Farmy som bol tak viac v úzadí a v ústraní. A ani som sa veľmi nezapájal, a to synovi vyhovovalo. No v druhej polovici som sa viac prejavoval ako živý človek, ktorý má vášne a nejaké iné city, tak jeho to trošku odlákalo a aj pani manželka tomu viac pridala, že ma za to kritizovala. Najmä za veci, čo sa tam diali. Takže ich to oboch odradilo,“ prezradil v rozhovore pre portál Pluska.sk Vladko, ktorý taktiež uviedol, kto bola spomínaná záhadná dáma.

,,Prišiel som s mojou fanúšičkou. Videl som nejaké komentáre pod fotkami na sociálnej sieti a vybral som si ju a prišla so mnou,“ uviedol slobodný exfarmár, ktorý priznal, že žiaden vzťah so slečnou nemá.

>>FOTO VLADKA A FANÚŠIČKY NÁJDETE TU<<<

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram/vlado.nikolayev,