Kontroverzný futbalový reprezentant Vladimír Weiss ml. (26), ktorý sa len prednedávnom “preslávil” kauzou týkajúcou sa šoférovania pod vplyvom alkoholu, výstrelkami na adresu svojich kamarátov nešetrí.

Nie je žiadnym tajomstvom, že futbalová hviezda a Majk Spirit sú dlhoroční kamaráti. Vlada je pravidelne vídať na Spiritových koncertoch, Majk na oplátku chodí fandiť na reprezentačné zápasy Slovenska, kde exceluje mladý Weiss. Na verejnosti sa títo dvaja fešáci spolu objavujú v nočných podnikoch, kde často krát dochádza ku konfliktom a výtržnostiam. V roku 2013, keď sa futbalista ženil, prišiel mu okrem iných na svadbu zaspievať aj Spirit, za čo si, mimochodom, vypýtal kamarátsku sumičku.

Weissov infantilný zmysel pre humor tentokrát neobišiel ani jedného z jeho najlepších priateľov. Na terase domu v Barcelone, kde Vlado býval v čase, keď hrával za španielsky klub, natočil video. V ňom Majkovi “vzdáva poctu” tým, že v tričku s nápisom “Ženy treba <3″ (názov Spiritovej skladby) bicykluje na stacionári a počas neúnavného krútenia pedálmi, vykrikuje do éteru nezabudnuteľné ” perly”.

Na záver, počas “brankárskeho” výskoku za gumenou detskou loptičkou, padá oblečený do bazéna. Prítomní hostia sa pritom náramne zabávajú.

Vladko, nie si už na podobné žartíky tak trochu pristarý?

Majk je veľkým futbalovým fanúšikom

majk-na-futbale

Vladimír Weiss, Marek Hamšík, Majk Spirit, Martin Škrtel

majk-s-weissom

Zdroj: Instagram, Facebook, Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.