Nová šou Láska na chate po dvojmesačnej prázdninovej pauze poriadne rozvírila pokojné vlny v televíznom programe. Postarala sa o to najmä prostoreká Vladimíra, ktorá sa od prvej klapky netají tým, že sa živí pridávaním obsahu na stránku pre dospelých.

Vladin príjem pochádza z tvorby pikantných fotiek a videí, za ktoré jej platia užívatelia platformy Only*ans. Kráska zo Zvolena o svojej práci otvorene hovorí i pred kamerami, čo sa nemohlo zaobísť bez kritiky.

laska na chate

,,Tie komentáre typu, že som tupá, a neinteligentná a je*nutá, ku*va a neviem čo, si vôbec nevšímam. Pretože ja som vedela, že príde takáto kritika a takýto hejt, a tak ďalej. Takže to mám úplne v pi*i,“ hovorila s úsmevom na svojom Instagrame 23-ročná blondínka. ,,Čo ja mám akože normálne firmu, normálne podnikám, takže… ale tak som tupá pi*a, zato, že robím Only*ans,“ pokračovala Vlaďka, ktorej obsah je podľa jej slov na profesionálnej úrovni.

Aktuálna hviezda Jojky sa ďalej vyjadrila aj k negatívnym poznámkam smerujúcim k jej postave. ,,Bolo v komentároch, že keďže toľko športujem, by som mala na to aj vyzerať. Akože ako vyzerá človek, ktorý športuje? Teraz máme mať všetci tehličky na bruchu a byť vychudnutí alebo čo?“ zamýšľa sa mladá Zvolenčanka. Ako prezradila, štíhla nikdy nebola a také dievčatá sa jej ani nepáčia.

,,Som spokojná sama so sebou. Chodím do fitka 4-krát do týždňa, chodím na hory, športujem, ale nepotrebujem mať 50 kíl aj s topánkami. Radšej sa nažerem,“ odkázala ľuďom účastníčka Lásky na chate, ktorá od natáčania šou schudla sedem kíl.

Vlaďa o hejtoch a svojej postave

Zdroj/Foto: Instagram/__rozzi____, tvjoj