O najúspešnejšej slovenskej vizážistke Lucii Sládečkovej je známe, že je mamičkou 2,5 ročnej dcérky Lydky. Dievčatá si spolu nažívajú v krásnom domčeku v Senci, ktorý vyzerá doslova ako z katalógu!

Vo februári roku 2017 sa z atraktívnej vizážistky Lucid stala hrdá mamička svojho vytúženého dieťatka. Krátko po tom, ako prišla malá Lydka na svet, blondínka spravila rázny krok a rozhodla sa pre kúpu domčeka v čarokrásnom prostredí Slnečných jazier v Senci.

,,Náš dom stojí pár metrov od vody, ktorá odbúrava negatívnu energiu. Okrem toho milujem chvíle, keď prídem domov a všade to hrá takou zvláštnou atmosférou, dýcha to tu krásnou dovolenkovou atmosférou. Cez leto je tu poriadne živo, je tu veľa dovolenkárov, ktorých môžete spoznať. V zime tu, naopak, nie je nikto a panuje úplný pokoj,“ prezradila pre Nový Čas Víkend obľúbená make-up artistka, za ktorou sa neskôr z rodného Martina presťahovali aj mamina a ocino. Obaja jej totiž pomáhajú s výchovou rozkošnej princezničky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dvojpodlažný domček so záhradkou, prerobený z chaty, kúpila Lucid už plne zariadený a hoci vraj nie je úplne podľa jej predstáv, cíti sa v ňom veľmi dobre. Tomu sa však ani nečudujeme, zábery z neho hovoria za všetko – bývať v modernej útulnej vilke pri jazere je ako sen, no nie? :)

Prehliadku domu Lucid Sládečkovej si môžete pozrieť — TU —

Lucid

Zdroj:Čas.sk | Foto: Instagram/lucidstyle_official