Keď sa povie v Hollywoode meno Joyce Bonelli, všetky veľké hviezdy šoubiznisu zbystria svoju pozornosť. Výrazná blondínka je totiž uznávanou celebrity vizážistkou a medzi jej najznámejšie a hlavné klientky nepatrí nikto iný, ako kontroverzná Kim Kardashian so svojou rodinou!

Život Joyce Bonelli by chceli žiť mnohé ženy. Drahé dovolenky, rozprávkový plat, šťastná rodina a navyše, práve od jej rúk závisí celé vizuálne vyžarovanie najznámejšieho klanu sveta, Kardashianovcov. Tentokrát sa však svet točí práve okolo vizážistky, ktorá na Instagrame zdieľala fotografiu so svojimi novorodeniatkami. Počas vianočných sviatkov totiž porodila krásne dvojičky, ktoré na kontroverznej snímke dojčí. Mamička rozkošných chlapcov verejne priznáva, že materstvo nie je len o nekonečnej láske, ale aj o nepoznanej bolesti, únave a o nájdení vnútornej sily, ktorá sa berie nevedno odkiaľ. Sama je prekvapená z toho, ako sa dokáže prispôsobiť a chytiť novej príležitosti, ktorá jej prišla do života. Ako správna matka je rozhodnutá urobiť všetko pre to, aby zabezpečila svoje bábätká.

Aj keď je dojčenie stále kontroverznou témou, reakcie jej fanúšikov sú viac než priaznivé „Vďaka za zdieľanie. Nádherný obrázok. Ďakujem, že pomáhaš normalizovať dojčenie,“ komentuje jedna z jej obdivovateliek. „Ďakujem ti, dievča. To je presne to, čo my, matky, robíme,“ pripája sa ďalšia. Joyce si svojím počinom získala naozajstné sympatie. :)

Intímnu fotografiu Joyce môžete vidieť TU

|| 👼🏻👼🏻The Boys 'First Kiss' From Auntie KiKi💙 @kimkardashian WELOVEYEEWW❤💋 #ILOVEMYFAMILY 🙏🏻

A post shared by CEO: jOYCEBONELLi COSMÉTIQUES® (@joycebonelli) on

A tú sú bábätká so svojím veľkým bratom Zeplinom

 

 

 

 

MY BABIESSSSSSSSSSSSSSS

A post shared by CEO: jOYCEBONELLi COSMÉTIQUES® (@joycebonelli) on

Foto/Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Michaela G.
Som odchovaná na poctivej oravskej slanine, no presadila som sa k Nitre. Písanie ma fascinovalo od detských čias Brava, som autorkou ženských románov.:-)