Mladému talentovanému hercovi Dávidovi Hartlovi sa podaril priam husársky kúsok, keď sa stal v poradí piatym výhercom v markizáckej imitačnej šou Tvoja tvár znie povedome. Všetko nasvedčuje tomu, že vychádzajúca hviezda sa na neúspechy v pracovnej ani súkromnej oblasti sťažovať nemôže, keďže tmavovlasý sympaťák roky funguje v harmonickom vzťahu, ktorý by už čoskoro mohol postúpiť na vyšší level.

Napriek tomu, že 26-ročný Dávid len prednedávnom ukončil štúdium na vysokej škole, stihol sa stať súčasťou viacerých vydarených spoluprác. Herec na divadelných doskách či plátnach kín ale rozhodne žiadnym nováčikom nie je – diváci si jeho nadanie mohli dokonale vychutnať v náročných filmových snímkach, ako napríklad Únos či Trhlina.

dávid hartlTento rok sa Hartlovi podarilo úplne preniknúť do sveta búrlivého slovenského šoubiznisu, keď ľudí ohúril dychberúcimi výkonmi v rámci obľúbenej zábavno-speváckej súťaže. Šikovný mladík si rozprávkovú idylku užíva aj v súkromí, keďže takmer 6 rokov stojí po jeho boku atraktívna Martina, ktorá je údajne hercovou najväčšou kritičkou.

V rozhovore s moderátorom Valérom Ferkom sa dokonca Dávid farbisto rozhovoril na tému spečatenia lásky pred oltárom, čo sa pri páriku, spoločne žijúcom v jednej domácnosti takmer päť rokov, tak trochu očakáva. Úradujúci víťaz “Tvojej tváre” sa teda absolútne netají tým, že myšlienku sobáša má už v hlave pevne zakorenenú.

dávid hartl tvoja tvár

,,Niekde v diaľke už počujem tie kostolné zvony, ktoré sa tak približujú a áno… ale nemôžem to teraz takto povedať, kedy to mám naplánované, ale mám to už naplánované,” Dávid úprimne zareagoval na priamu otázku, či u sympatickej dvojice budeme môcť v dohľadnej dobe počítať i so svadbou.

Dávid a jeho vyvolená Martina

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

dávid hartl priateľka

Celý rozhovor s Dávidom Hartlom nájdete —TU—

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/david.hartl.93, ja.bielik