Kráľ 7. série šou československej SuperStar Adam Pavlovčin už od úvodného kástingu vytŕčal z davu uchádzačov vďaka svojmu talentu, štýlu a inakosti, ktorú hudobná scéna postrádala. Nadaný spevák sa teraz otvoril aj ohľadom svojej orientácie. 

Sympatický mladík v rozhovore pre Plus 7 Dní vyrozprával svoj príbeh a priznal, že sa našiel v Anglicku. ,,Všetci sú veľmi otvorení a kreatívni. A to mi veľmi veľa dalo. Nielen z hudobnej stránky, ale aj v pohľade na svet a seba samého. Vďaka spolužiakom a iným ľuďom, ktorými som sa obklopoval, som sa stal slobodnejším a začal som uvažovať a riešiť veci úplne inak ako doma,“ zaspomínal si Adam na časy, keď žil v malej skromnej londýnskej izbe.

Spevák kvôli pandémii vycestoval za sestrou, herečkou Radkou Pavlovčinovou do Prahy, kde si spoločne nažívali. Nakoniec si dopriali obaja viac priestoru. Kroky nádejného umelca tak viedli do televíznej súťaže.

,,Asi pol roka po návrate som na sebe cítil, že som sa akoby adaptoval na toto prostredie a menej riskujem. Povedal som si, že radšej ostanem tak, ako som bol nastavený z Londýna. Baví ma extravagantnejšie sa prejaviť, tak prečo by som si svoje alter ego nezachoval aj tu?“ otvoril sa talentovaný tanečník. Ten sa homos*xuálnou orientáciou netají, avšak počas pôsobenia na obrazovkách TV Markíza a TV Nova sa tým, že je gay, neprezentoval.

,,Samozrejme, počas SuperStar som nechcel nad sebou mávať dúhovou vlajkou, aby to nevyzeralo, že si chcem kariéru stavať na inakosti. Tá je popri speve a hudbe len súčasťou mojej osobnosti. Bol by som rád, keby ma ľudia vnímali ako celok,“ uviedol v interview Pavlvočin, ktorý by chcel touto cestou otvoriť dvere aj iným ľuďom.

,,Verím, že moje víťazstvo bude pre budúcich súťažiacich, ale aj pre našich spevákov, hercov, moderátorov či politikov motivácia byť sám sebou. Nech sa neboja a riskujú,“ cituje vyššie spomínaný zdroj kráľa SuperStar.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Adam na záver zodpovedal aj otázku, či je aktuálne vo vzťahu. ,,Aj keby sa niečo črtalo, je to vo veľkých začiatkoch a nechcem to zakríknuť,“ povedal interpret, ktorý sa rozhodol svoj čas aktuálne zasvätiť hudobnej kariére.

Zdroj: plus7dni.pluska.sk | Foto: Instagram/superstarcs/adampavlovcin