Úradujúci kráľ reality šou Farma sa ihneď po odvysielaní veľkolepého finále vyjadril, že najväčšia časť finančnej výhry poputuje na zážitky v podobe spoznávania našej zemegule. Gabriel Sedláček slovo dodržal a dva mesiace po skončení súťaže, ktorú naplno ovládol, sa vybral na dlhú cestu mimo rodnej krajiny. Mladý východniar síce robil okolo toho doposiaľ veľké tajnosti, no teraz sa konečne podelil o prvé exotické zábery.

23-ročný milovník farmárskeho života a chutného jedla si podľa názoru mnohých divákov odniesol výhru zaslúžene. Vďaka víťazstvu v markizáckej hre sa obohatil o rozprávkových 75 tisíc eur, a to už je suma, pomocou akej si človek naozaj dokáže plniť dlhoročné sny.

Gabo Sedláček cestovanie

Sympatický pracant si krátko po odchode zo statku začal vybavovať všetky potrebné náležitosti na dlhodobejšie opustenie domoviny. Hoci spočiatku cieľovú destináciu prezradiť nechcel, teraz nastal zlom. ,,Som na Bali. Konečne si plním sen, cestujem skútrom po ostrove Bali. Neviem, ako dlho tu budem, asi o pár dní pôjdem inde. Ale toto je ešte len začiatok mojej cesty,” odhalil nadšený Košičan.

Gabo Farma Bali

Zručný mladík zároveň prezradil, že na potulkách svetom mu robí spoločnosť neznáma osoba. ,,Je to tajné, ale nie som tu sám,” zneli Gabove záhadné slová, po ktorých niektorí fanúšikovia vyjadrili domnienku, že by si ex-farmár mohol slnkom zaliate pláže užívať v spoločnosti najlepšieho priateľa z Farmy, Vladimíra Hudáčeka.

Gabo Sedláček Vlado Hudáček

Nevedno, či sa východniar vybral na výjazd s kamarátom alebo nejakou tajomnou dievčinou, všetko však nasvedčuje tomu, že práve tieto aktivity ho naplňujú skutočnou radosťou a my mu to prajeme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Gabo sedláček farma

gabo z farmy insta

Zdroj: Instagram/gabrielsedlacek3 | Foto: Instagram/gabrielsedlacek3, Farma.markiza