Farma 13 má po viac ako troch mesiacoch svojho kráľa. V sobotu večer si z veľkolepého finále výhru odniesol Miroslav Mesut Debnár. Šikovný mladík sa však na rozdiel od minuloročnej víťazky Xénie Gregušovej o peniaze deliť nebude.

Napriek niekoľkým prešľapom na statku poslali diváci počas finále najviac SMS hlasov Mesutovi, ktorý sa stal aj celkovým víťazom trinástej série drsnej reality šou. Po vyvrcholení Farmy viedli kroky šťastného Bystričana do Farmy X-tra, kde zavítal so svojou priateľkou Natáliou Lopašovskou.

Sebavedomý mladík už od začiatku tvrdil, že výhra skončí práve v jeho rukách. Rovnako si veril počas boja v aréne, kde sa o 75-tisíc eur bil s Evou Vajsovou a Davidom Horákom. Ako Mesut prezradil moderátorovi Martinovi Šmahelovi, vo všetkých disciplínach sa nad svojimi súpermi cítil dominantne. Aj to je dôvod, prečo porazená dvojica z jeho odmeny nedostane nič.

,,Bohužiaľ. Veril som si a čo sľúbim, to dodržím. Titul ide domov,“ povedal rázne Miroslav. ,,Ja som musel trošku arogantnejšie na tých farmárov pôsobiť aj do telky, aj tak sebavedomo, lebo jednoducho neprišiel som sem na výlet, neprišiel som sem pre srandu králikov. Prišiel som sem pzbierať tie peniaze, ktoré som pozbieral a idem domov spokojný,“ ďalej vysvetlil dôvod svojej taktiky.

Martina zaujímalo, či sa niečo neujde aspoň Naty, ktorá na statku po celý čas stála po Debnárovom boku. ,,Výhra sa určite nejde deliť, ale sľúbil som Natálke, že ju zoberiem na nejakú peknú dovolenku, tak to plánujem dodržať,“ uviedol kráľ Farmy 13, ktorý bude podľa svojich slov najbližšie dni poriadne oslavovať.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celú Farmu X-tra si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Markíza.sk