Svojrázny východniar Miro Povec sa stal neodmysliteľnou súčasťou ôsmej série markizáckej reality show Farma. Hoci sa do drsných podmienok na statku spočiatku absolútne nehodil a do kolektívu farmárov vôbec nezapadol, nakoniec súperov totálne prevalcoval a domov odchádzal bohatší o desiatky tisíc eur – ostalo mu z nich niečo?

Od veľkolepého finále, kde Miro zaskočil snáď celý národ, ubehli už dva roky. Kontroverzný rezbár vtedy porazil veľkého favorita Dávida Bušku, ktorému v tom čase najviac držala palce niekdajšia láska Lula Gachulincová.

Dva roky od ukončenia pobytu v osade víťaz “osmičky” prezradil, ako momentálne vyzerá jeho finančná situácia. O tom, ako naložil s výhrou, otvorene porozprával pre portál Markiza.sk – možno ostanete prekvapené, no Miro ešte stále značnú čiastku z celkovej sumy 75 tisíc eur drží uschovanú na účte.

,,Nedá sa povedať, že by som minul všetko, ale niečo som aj investoval. Kúpil som si veci, ktoré mám. Niečo som minul aj na dovolenku a celkovo tak asi polovicu som minul. A tú druhú polku mám ešte pripravenú na tú moju farmu,” odtajnil bývalý markizák.

Mirovým životným snom bolo totiž založenie vlastnej zvieracej farmy, do ktorej sa mu ale kvôli nejakým komplikáciám vdýchnuť život ešte stále nepodarilo. Je teda obdivuhodné, že mastnú čiastku nerozflákal na hlúposti, ale postupne si zveľaďuje vlastné majetky, plní si sny a naďalej pilne pracuje s drevom.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Miro Povec

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/farma.tv