Semifinálová disciplína, v ktorej vyradení farmári zvolili spomedzi štvorice bojovníkov o výhru toho najmenej obľúbeného, a tak ho zbavili možnosti postupu, vyvolala u divákov a súťažiacich búrlivé emócie. Bez slova neostal ani víťaz minulého ročníka Gabriel Sedláček.

Mladý Košičan, ktorý drsný boj na Farme absolvoval na vlastnej koži počas minulého ročníka a podarilo sa mu aj zvíťaziť, po zhliadnutí včerajšieho semifinále nedokázal ostať ticho.

,,Ahojte! Práve som si pozrel semifinále Farmy a objavil som super logiku v ňom,“ prihovára sa svojim sledovateľom na Instagrame Gabriel Sedláček krátko po tom, čo si diváci na obrazovkách žlto-modrej televízie vychutnali boj farmárov o miesta vo finále.

,,Človek, ktorý regulérne prehral duel, ide rovno do finále, a človek, ktorý vyhrá štyri duely 3:0, nemá možnosť ani zabojovať o to finále a je vyhodený. Na Erikovom mieste by som to nezobral tak v pohode a robil by som bordel. Mne to príde úplne nefér,“ vyjadril svoj názor Gabi, načo ho evidentne začali kontaktovať rozhorčení ľudia, ktorí Prešovčana nemali v obľube.

,,Ľudia, veľa z vás ma nepochopilo. Mne nejde o Erika ako o osobu. Mne ide o princíp. Farma by mala byť v prvom rade o práci a zvieratách a v druhom rade asi o nejakých dueloch. A tu nešlo ani o jedno, ani o druhé,“ neskôr dodal brunet, keďže sa jeho hnev nad zložením finálovej trojky nestretol s pochopením.

Erik Zahorjan Farma 12

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/gabrielsedlacek3 | Foto: Instagram/gabrielsedlacek3/