„Je to tá najúžasnejšia ľudská bytosť, akú som vo svojom živote stretla,“ vyjadrila sa v júni o svojom snúbencovi filmová Katniss Everdeenová, Jennifer Lawrence. Jej nastávajúcim nie je nik iný ako Cooke Maroney, prestížny obchodník s umením. O formálnej svadbe na radnici sa síce šepkalo už pred niekoľkými týždňami, no až teraz ide skutočne do tuhého. Dvojica včera pristála na Rhode Islande.

Holubičky už dorazili so svojím privátnym lietadlom na „miesto činu“. Na spečatenie sľubu večnej lásky si vybrali prekrásne miesto – kaštieľ Belcourt of Newport. Tam si dnes povedia „áno“ za prítomnosti rodiny a najbližších priateľov, medzi ktorých patrí aj Kris Jenner, zakladateľka slávneho „klanu“ Kardashianok. Ako najlepšia priateľka nevesty tak včera priletela na Rhode Island spolu s párom.

Jennifer Lawrence oskar
Oskarová herečka nie je žiadna nežná kvetinka.

Svadba v kráľovskom štýle

Čo môžeme očakávať? 150 hostí, extravagantné svadobné menu s obrovským množstvom predjedál aj dezertov a svadbu v kráľovskom štýle. Kaštieľ bol totiž pôvodne inšpirovaný loveckým salónikom vo Versailles.

Zdá sa, že pre herečku to bude skutočne najkrajší deň jej života. Pred pár dňami svoje slová z júna totiž potvrdila: „Skutočne je najúžasnejšou bytosťou, akú som kedy stretla – a je stále lepší a lepší! Cítim sa veľmi poctená, že sa stanem Maroneyovou.“

Jennifer Lawrence a Cooke Maroney
So (zatiaľ) snúbencom Cookom Maroneym.
Jennifer Lawrence s papagájom
Preslávila sa ako Katniss Everdeenová – dievča v plameňoch. Od Hier o život už ale uplynulo veľa rokov a Jennifer viditeľne ako herečka vyrástla.

Zdroj: People.com | Foto: Facebook/aproposmagazine, jenniferlawrenceITA, nepalesruben, Youtube/E!News