Moderátorskej dvojici Adele a Viktorovi Vinczeovcom sa podarilo preraziť nielen vo svete šoubiznisu, ale taktiež na poli ochrany životného prostredia. Hlavné slovo máva v tomto ohľade predstaviteľ silnejšieho pokolenia, ktorý sa na Instagrame delí o rôznorodé momenty zo súkromia. Najnovšie sa pochválil recykláciou, aká nemá obdoby.

30-ročný moderátor Televíznych novín sa preslávil najmä vďaka účasti v imitačnej šou Tvoja tvár znie povedome, ktorú sa mu napokon podarilo úplne ovládnuť. O tom, že premeny majú spoločne s manželkou perfektne zmáknuté, svedčí aj ich najnovší príspevok.

adela viktor vincze

Ostro sledovaní partneri sú dobre známi svojou vášňou pre recykláciu vecí, ktoré sa dajú ešte na čokoľvek použiť. A tak sa v zákulisí počas natáčania zábavnej šou prevtelili do osobností, aké určite netreba slovenskému publiku predstavovať.

Veľké guľaté okuliare či štrikovaný pánsky pulóver si priam žiadali zladiť ešte aj účesy a výsledkom bola neuveriteľná podobnosť s legendárnymi speváckymi hviezdami. ,,Peknú nedeľu želajú zrecyklovaní Meky a Marika,” Viktor a Adela sa ukázali po čarovnej úprave, po akej im režisér Pepe Majeský bez váhania ponúkol možnosť predstaviť sa v rámci čerstvo pripravovanej série “Tvojej tváre” – uvidíme, či lukratívnu príležitosť prijmú.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

vincze

Zdroj|Foto: Instagram/Viktorvincze