Manželov Vinczeovcov netreba širokému publiku nijak zvlášť predstavovať. Spojenie markizáckej hviezdy spravodajstva a najžiadanejšej moderátorky sprevádzal od počiatku obrovský záujem médií, no ich sobáš napokon prebehol v úplnej tichosti – tomu predchádzali zvláštne opatrenia.

Deviaty jún je v domácnosti známych partnerov výnimočným dátumom, nakoľko presne v tento deň si Adela a Viktor povedali životné ÁNO. Napriek tomu, že obidve televízne hviezdy patria medzi ostro sledované osobnosti, ceremoniálnu udalosť sa im podarilo stráviť len v úzkom kruhu najbližších a dokonca bez prítomnosti paparazzi fotografov.

vincze svadba

Viktor si pri príležitosti štvrtého výročia svadby zaspomínal na to, čo všetko museli zaľúbenci v osudný deň podstúpiť, aby sa verejného záujmu narýchlo striasli. Celú naháňačku sprevádzal aj vtipný zážitok s bulvárnym fotografom, na aký manželia dodnes nezabudli.

Hon na svadobčanov

,,9.6.2017 sme mali našu prvú, neverejnú svadbu. Jej súčasťou bolo striasanie sa paparazziho na výjazde z Bratislavy, aj pašovanie skrčenej Adelky z garáže našej bytovky na zadnom sedadle auta suseda Maťa. V svätojurskom evanjelickom kostole nás v kruhu pár najbližších zosobášil Mišo Koreň a keď sme si už ako mladomanželia popoludní štrngali, bulvárny fotograf zaparkovaný pre naším bratislavským bytom mi napísal sms, kedy bude Adela odchádzať z domu, lebo “máme info, že okolo druhej”, pobavil sa známy redaktor Televíznych novín.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po tom, ako si dvojica užila príjemne strávený čas vo vinárstve s rodinou, sa druhý deň odobrala do Tomášova, kde podstúpila druhú oficiálnu svadbu. Tam sa vraj všetci skvele zabávali a mladomanželia odchádzali domov s pocitom, že si mohli najdôležitejšie okamihy života vychutnať v tichosti len pre seba.

vinczeovci

Zdroj: Instagram/Viktorvincze | Foto: Instagram/Viktorvincze, Trochu_inak_s_adelou