Známi manželia Vinceovci sa pred mesiacom dočkali vytúženého bábätka. Z krásnej správy sa tešia aj všetci ich fanúšikovia, ktorí im v adopčnom procese držia palce. U Adely a Viktora je radosť o to väčšie, že v istých veciach je ich dieťatko doslova ukážkové!

Malé zlatíčko pribudlo do domácnosti Vinczeovcov doslova ako blesk z jasného neba. Po tom, čo dvojici zazvonil telefón z úradu, okamžite zalarmovala známych i neznámych a čo najrýchlejšie sa snažila pripraviť všetko pre to, aby dieťatko mohlo prísť do tých najlepších podmienok.

viktor adela vincze

O tom, že sa bábätko u Adely a Viktora cíti bezpečne a spokojne, svedčí i skutočnosť, o ktorej sníva nejeden rodič. ,,Táto malá bytôstka prespí celú noc. Tým pádom zo skúseností ostatných rodičov – vyhrali sme jackpot. A tým pádom čokoľvek iné, čo by mohlo byť potenciálnym problémom starostlivosti, nie je problémom. Lebo tie majú aj iné páry, len k tomu ešte aj nespia. Takže im ide vybuchnúť hlava, nám nejde,“ pochvaľoval si v rozhovore pre Nový Čas šťastný moderátor.

vinczeovci

Okrem toho majú Vinczeovci oproti iným čerstvým rodičom aj ďalšiu výhodu. A z toho sa určite teší najmä Adelka, že na rozdiel od mnohých maminiek nie je vo veľa veciach na dieťatko sama. ,,Všetko robíme obidvaja. Jediné, na čom máme aktuálne dohodu, je, že striedame si ranné vstávanie. Lebo vstáva sa trochu skôr, akoby sme vstávali my. Každý deň vstáva niekto iný. A tým pádom rieši tie prvé hodiny toho denného života. Ale inak robíme všetko spolu,“ uviedla hviezda markizáckych Televíznych novín.

,,My sme vlastne už teraz prakticky obaja na materských. Trávime veľa času spoločne s tým dieťaťom a to nie je štandard,“ uzavrel Viktor, ktorého rovnako ako Adelku nová životná úloha veľmi baví.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

adela a viktor vinczeovci

Zdroj: tivi.cas.sk | Foto: Instagram/viktorvincze, tvmarkizaofficial