V marci tohto roka ostal svet okolo nás paralazovaný, keďže sa v dôsledku šíriacej sa pandémie koronavírusu takmer všetky bežné aktivity zasekli. Teraz čelíme druhej vlne a moderátorka Adela Vinczeová priznáva, že sa náročné časy odzrkadľujú i na jej psychickej pohode a vzťahu s manželom Viktorom.

Kým tisíce občanov sa obávajú o svoju prácu a živobytie, na druhej strane stoja ľudia, ktorých kariérna vyťaženosť momentálne naberá nepoznané obrátky. Jednou z takých osôb je aj viackrát ocenená Adela Vinczeová, tej sa harmonogram plní až natoľko, že má miestami problém to ustáť.

Adela Vinczeová Vikto Vincze

„Prvá fáza, keď sa všetko zrušilo, viem, že pre veľa ľudí to bolo zložité, pre mňa osobne to bolo super, že som si oddýchla, diár neexistoval, mohla som premýšľať o tom, čo idem variť, leňošiť…,” spomína blondínka, ktorá väčšinu voľného času trávila v záhradke na terase. V druhej fáze sa ale karta obrátila a úspešná televízna stálica bojuje s nekontrolovateľne rozbehnutým kolotočom.

Televízne projekty sa naplno rozbehli

„Všetko, čo sme nerobili, nás dobehlo aj s tým, čo už bolo dopredu naplánované na toto obdobie, takže teraz je toho dvoj- až trojnásobne viac. Plus musíme všetkých posielať na testy, všetky tie výroby ošetrovať bezpečnostne, takže je to ultra komplikované obdobie teraz,” Adela zároveň uznáva, že si všetok ten stres prenáša aj do domácnosti.

„Viktor až teraz zisťuje, s kým žije, až v tej druhej fáze, keď mám pocit, že mám také zľahka preťaženie a mám raz za týždeň taký, by som povedala, psychický prepad, takže zisťuje také nové verzie mňa,” veselá zabávačka si plne uvedomuje, že pandémia Covid-19 do nemalej miery ovplyvňuje i vzťahy. Viktora si však pochvaľuje, nakoľko sa jej vraj snaží so všetkým pomáhať a zvládnutím domácich prác ju dokáže milo prekvapiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Adela Banášová Viktor Vincze plastika

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Viktorvincze, Markiza.sk