O mladšom bratovi známeho televízneho moderátora Viktora Vinczeho sa v minulosti písalo v súvislosti so speváčkou Simou Martausovou, obaja však údajný vzťah popreli. Atraktívny Tomáš sa teraz začal ukazovať na populárnej video platforme, kde reaguje na pikantné otázky ohľadom mužov a žien. 

YouTuberka Petra Klimová Dzvoníková, ktorá vo virtuálnom svete figuruje ako Petush Nasklee, sa vo svojich videách často venuje kontroverzným otázkam, týkajúcim sa najintímnejších oblastí života oboch pohlaví a zároveň ich vzájomnej príťažlivosti. A práve mladší brat Viktora Vinczeho sa niekoľkokrát ukázal v jej sérii ŽENY & MUŽI ODPOVEDAJÚ.

Tomáša v zmienených snímkach zaznamenal jeden zo sledovateľov ekologicky zameraného influencera. ,,Nemáš brata na YouTube?“ objavilo sa v Q/A manžela televíznej moderátorky Adely Vinczeovej.

,,Áno. Na vstup do internetového priestoru si vybral jemu najbližšie témy,“ zažartoval si na margo svojho súrodenca držiteľ ceny Social Award, ktorý odkázal na video s názvom Prečo sú stále nadržaní? Koľkokrát za deň sa uspokojujú?. Nájdete ho nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: YouTube – Nasklee, Instagram/viktorvincze