Manželia Vinczeovci si užívali pokoj na Liptove, kde Adelu ani zaslúžený oddych neodradil od cesty za vakcínou do mesta Prešov. Obľúbená televízna moderátorka má tak už prvé očkovanie AstraZenecou za sebou, no, nanešťastie, známu blondínu neminuli ani nepríjemné príznaky. 

Viktor aj Adela zastávajú názor, že vakcinácia zabezpečí spoločenskú imunitu obyvateľstva, ktorá ochráni práve najkrehkejšie osoby od drastického priebehu ochorením Covid-19. A ako hoaxerov utvrdiť o svojom presvedčení lepšie, než sa nechať zaočkovať?

adela vinczeová očkovanie

Hoci stálica slovenského šoubiznisu čelila po prijatí vakcíny početnej kritike, ani to ju neodradilo od toho, aby sa s ľuďmi podelila aj o nepríjemné príznaky, ktoré sa u nej vyskytli.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Mala som v noci triašku, teplotu a bolí ma veľmi ruka,“ markizácka hviezda uviedla takmer 24 hodín po očkovaní vo videu, ktoré zverejnil na svojich sociálnych sieťach jej manžel. Viktorova polovička sa dokonca rozhodla opäť ozrejmiť, prečo je podľa nej vakcinácia tak dôležitá.

 ,,Urobila som to pre kolektív a aby som už nikdy nikoho nenakazila. Nie pre seba. To nie,“ dodala Adelka. Tá sa v minulosti už vírusom nakazila, a hoci u nej bol priebeh ľahký, jej otec skončil v nemocnici a voči mamine známej krásky korona tiež nebola najmilosrdnejšia.

Foto/Zdroj: Instagram/viktorvincze/trochu_inak_s_adelou, streamable.com