Viktor Vincze a Adela Vinczeová patria medzi najstabilnejšie páry slovenského šoubiznisu. Mnohých fanúšikov preto potešilo krásne vyznanie televízneho redaktora jeho manželke na počesť ich tretieho výročia!

Manželia Vinczeovci sa netaja tým, že ich prvé zoznámenie prišlo na svadbe Mateja “Sajfu” Cifru a Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej v momente, keď si Viktor k Adele prisadol v sále na prázdnu stoličku. Od tej doby sa začali stretávať a, čo nikto nečakal, po pár mesiacoch randenia prišiel čas aj na svadbu.

Na počesť ich zoznámenia sa Viktor rozhodol Adele venovať krásne verejné vyznanie na sociálnej sieti. 10. 9. 2016 som si na svadbe milénia prisadol k tejto kočke a už tri roky sa spolu vezieme. Vlakom, MHDčkou, manželstvom, životom, rozcítil sa pri pohľade na ich spoločnú fotografiu.

Pani Vinczeová, milujem ťa,” dodal bez ostychu, čím dojal množstvo fanúšikov.Na fotke vyzeráte celkom šťastne. Gratulujem Adelke k tebe, napísal mu jeden z nich. „Pani a Pán Vinczeovci, bolo to skvelé rozhodnutie. Vybrali ste si super, vrátane dátumu. Nech vám to takto vydrží ešte 154 rokov,” pridávajú sa ďalší ľudia vrátane nás! ❤️

Vinczeovci Vinczeovci

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/ViktorVincze