Televízny moderátor Viktor Vincze sa zaradil medzi najvyhľadávanejšie osobnosti slovenského šoubiznisu. Okrem toho, že má doma rovnako slávnu manželku, mu k úspechu pridáva aj uhladený zjav a sympatický úsmev. Obľúbený markizák však v mladosti stavil na celkom odlišný imidž.

30-ročný moderátor Televíznych novín bezpochyby patrí medzi najkrajších pánov domáceho šoubizu. S tým ide ruka v ruke neustála starostlivosť o vzhľad i celkovú prezentáciu, a taktiež viaceré zručnosti.

viktor vincze

Viktor okrem iného ovláda plynulú angličtinu, ku ktorej sa dopracoval aj vďaka ročnému pobytu v Californii ešte počas strednej školy. V teenagerských rokoch však uhladený výzor nepestoval – pripomínal skôr sladkého strapatého rebela z amerických seriálov.

Hlavu mu zdobila dlhšia hustá hriva a čerešničkou na torte sa stala výrazná vlnitá ofina. Náušnice v ušiach v tej dobe dodávali šmrnc takmer každému štýlovému mladíkovi, ktorý túžil zapadnúť. Zaujímavé ale je, že sa tmavovlasý fešák do tváre za celé tie roky až tak veľmi nezmenil, i keď s takýmto imidžom by dnes už na obrazovkách asi neprerazil. :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

viktor vincze ako mlady

Zdroj|Foto: Instagram/Viktorvincze