30-ročný moderátor Viktor Vincze ako jedna z mála osobností informoval verejnosť o celom svojom priebehu ochorenia covid-19, ktorý ho približne na týždeň pripútal na lôžko. Vysoké horúčky, kašeľ či zimnica – to všetko si musel Adelin manžel odskákať v snahe zalarmovať telo na boj s koronavírusom. Jeho organizmus však ani z dlhodobejšieho hľadiska nezareagoval tak, ako by si markizák želal…

Podľa odborníkov si jedinci po prekovaní respiračnej diagnózy môžu aspoň na tri mesiace vydýchnuť, keďže počas tohto obdobia by mala u nich fungovať prirodzená imunita. Vincze sa sťažoval na pomerne silné ťažkosti, preto sa zrejme nádejal, že sa mu telo napokon odvďačí účinnou tvorbou protilátok.

viktor vincze

Moderátor Televíznych novín však zažil nemilé prekvapenie v podobe výsledkov testov na protilátky. Toho sa zúčastnili členovia jeho aj Adelinej rodiny, nakoľko s chorobou zápasili takmer všetci. Verdikt napokon priniesol studenú sprchu!

Viktor mal totiž spomedzi príbuzných absolútne najnižšie hodnoty protilátok, dokonca sa nachádzali len tesne nad referenčnou hodnotou 12. Ako prezradil sa na Instagrame, s číslom 13,6 sa vyšplhal len tesne nad odporúčanú hranicu, zatiaľčo Adela dosiahla hodnotu 32,2, jeho brat Tomáš 35,3, Jozef Banáš 190 a Mária Banášová až 283.

adela viktor vincze

„Mal som podstatne ťažší priebeh ako moja manželka či brat a mám podstatne menej protilátok,“ vyliečený moderátor neskrýval údiv. Prominentný párik by si mal testy o šesť týždňov zopakovať, no hviezda spravodajstva sa zatiaľ spolieha aspoň na bunkovú imunitu, ktorá je podobným vyšetrením nezachytiteľná.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Viktorvincze