Zabávač a rádiový spíker Sajfa je veľmi dobre známy tým, že si pri posmešných poznámkach servítku pred ústa nekladie. Neušetril ani dlhoročnú kamarátku Adelu Vinczeovú, keď sa jej v šou 2 na 1 opýtal, ktorý z jej partnerov mal najrýchlejšie spermie. Aká bola spontánna reakcia manžela Viktora Vinczeho?

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa slávnym manželom doposiaľ spoločného potomka splodiť nepodarilo. Moderátor Televíznych novín háklivú tému preberá verejne a neštíti sa ani intímnejších dotazov o problémoch s plodnosťou.

adela viktor vincze

Keď si však komik Matej “Sajfa” Cifra priamo pred publikom a kamerami na adresu pomalých spermií zavtipkoval, ostali mnohí diváci poriadne pobúrení. Fanúšikov preto prirodzene zaujímalo, ako sa k celej záležitosti postavil muž, ktorého by sa spomínaný “žartík” mohol dotknúť najviac.

Gesto, aké by čakal málokto

Viktor priaznivcov prekvapil priznaním, že v danom okamihu zareagoval s absolútnym nadhľadom a po vyrieknutí inkriminovanej otázky vybuchol smiechom! ,,Vybuchol som do smiechu. Písali ste mi viacerí, že v takejto citlivej téme by sa nemalo žartovať. Viete, na tej téme nie je pre mňa nič citlivé, pretože ju mám dávno vyriešenú a Sajfa to vie,” odhalil sympatický markizák.

Svojmu prostorekému kolegovi z brandže dokonca poďakoval za to, že sa nezľakol urobiť si srandu z niečoho, čo v našej spoločnosti ešte stále predstavuje veľké tabu. ,,Bol to humor a keďže som sa zasmial, tak vydarený… Ďakujem Maťovi, že učí ľudí nadhľadu aj vo vážnych témach. Lebo aj tam ho potrebujeme.”

adela vinczeová sajfa

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Viktorvincze | Foto: Instagram/Viktorvincze, TV Markíza, Streamable.com