Od Nového roku platia v našej krajine prísne pravidlá, týkajúce sa prebiehajúceho lockdownu kvôli pandémii koronavírusu. Občania tak nesmú opustiť okres, v ktorom majú oficiálne bydlisko, s výnimkou pracovných ciest. Fotka manželov Vinczeovcov z turistickej prechádzky po Kvačianskej doline v regióne Liptovský Mikuláš tak mnohých pobúrila!

Známe moderátorské duo si spoločne nažíva v Bratislave, dokonca prednedávnom obidvaja partneri prekonali ochorenie covid-19. Poniektorí sa preto domnievali, že vďaka nadobudnutej imunite pocítili zvýšenú dávku slobody a vybrali sa na túru na Liptov.

viktor adela vincze

30-ročný markizák uverejnil fotografiu z prírodnej rezervácie, pričom ľudí vyzval, aby sa pokúsili správne uhádnuť destináciu. Napriek tomu, že mnohým fanúšikom sa to skutočne podarilo, ozval sa veľký počet hlasov, kritizujúcich podobné aktivity.

,,Zákaz vychádzania je, či?” jednému zo sledovateľov sa nepozdávalo, že by mohol prominentný párik takto verejne porušovať nastavené opatrenia. ,,Nie je to mimo okres?” dožadovala sa odpovede iná žena. ,,Presne tak! My sme doma zamknutí, ale niektorí si výletujú po horách,” nasrdila sa ďalšia komentujúca.

Jediné prijateľné vysvetlenie

Po spŕške výčitiek sa napokon ozval samotný autor záberu, objasňujúc, že sa spomínaný výlet mal uskutočniť ešte pred nástupom prísnych nariadení. ,,Fotka je spred lockdownu,” vysvetlil Viktor Vincze, ktorého pôvodný úmysel sa želanému účinku zjavne minul.

vincze komentare

Zdroj|Foto: Instagram/Viktorvincze