Obľúbený Markizák Viktor Vincze včera oslávil narodeniny. Slávnostný víkend strávil po boku milovanej polovičky Adely a v kruhu dobrých priateľov. Hoci si známy fešák vybudoval celkom úspešnú kariéru, a dokonca sa stihol už aj oženiť, stále je to ešte veľký mladík.

Tvár Viktora Vinczeho sa najviac zviditeľnila vďaka účinkovaniu v populárnej súťaži Tvoja tvár znie povedome. Práve táto šou mladej hviezde zmenila život natoľko, že dnes je z neho jeden z najvyhľadávanejších moderátorov na Slovensku. A nielen to. Viktor v tom období získal ešte omnoho viac – srdce obľúbenej Adely Banášovej.

Viktor Vincze adela

Vzťah tohto páru mal veľmi rýchly priebeh – po pár mesiacoch romantickej známosti nasledovali zásnuby a svadba. Dnes patria manželia Vinczeovci medzi najharmonickejšie páry v našom šoubiznise. Adela, samozrejme, nechýbala ani na víkendovej oslave Viktorových narodenín. Spoločne s partiou priateľov sa dvojica vybrala na zasnežené hory na Liptove, kde si do sýtosti užili pestré zimné radovánky.

Večne vysmiaty moderátor sa už nejakú dobu zúčastňuje viacerých televíznych i divadelných projektov, kde spolu s manželkou predvádzajú excelentné výkony. A hoci má Markizák rozbehnutú úžasnú kariéru a v pracovnom i súkromnom živote postíhal už naozaj veľké množstvo vecí – Viktor Vincze včera oslávil len 28 rokov. Dodatočne prajeme všetko najlepšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Viktor Vincze

Zdroj/Foto: Instagram/viktorvincze