Moderátora Viktora Vinczeho sledujú na Instagrame tisíce ľudí. Práve tam sa markizák prednedávnom priznal k tomu, že spoločne s manželkou Adelou Vinczeovou prekonávajú respiračné ochorenie Covid-19, pričom mladšia polovička zvládala diagnózu paradoxne ťažšie. 30-ročný ochranca životného prostredia je dnes síce z najhoršieho vonku, no trápi ho zdravotný problém, aký by sa mohol nepekne odraziť na jeho kariére.

Úspešný moderátor sa nevenuje len sprevádzaniu divákov Televíznymi novinami, ale taktiež má aktívne skúsenosti s divadelným herectvom a najnovšie dokonca s účinkovaním v muzikáli popredného režiséra a čerstvého otecka Jána Ďurovčíka.

viktor vincze

Práve táto rola, ktorá by mohla jeho kariérne úspechy posunúť na vyššiu úroveň, je aktuálne do určitej miery ohrozená. Viktora totiž po prekonaní koronavírusu trápia problémy s dýchaním a s hlasivkami.

„Cítim sa veľmi fajn, ale stále mám jemnú akoby svalovku na hrudi. A občasne nevládzem s dychom, napr. keď som skúšal spievať. Budúci týždeň začínam jemne cvičiť, takže uvidíme. Hneď, ako to bude možné, pôjdeme celá rodina na vyšetrenia, čo to na nás zanechalo,“ Vinczeovci sa prirodzene zaujímajú o to, či sa ich telá úplne zotavili, keďže i Adelin otec Jozef Banáš stále bojuje so zápalom pľúc.

„Ťažšie sa mi pri speve dýcha, doteraz cítim, že pľúca nemám v pôvodnej kondícii. Určite sa však na mojom speve odzrkadlila aj dlhšia prestávka. Čiže postupne to rozcvičím a verím, že sa mi to do nejakého možného divadelného termínu podarí,“ dúfa všestranný umelec, ktorý by sa prestížnej muzikálovej úlohy určite vzdať nechcel.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

viktor vincze

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/Viktorvincze