Moderátorovi, ktorý pravidelne plní sny mnohých ľudí, sa teraz splnil ten jeho. Dcéra Katarína mu totiž porodila prvú vnučku a urobila tak z neho hrdého dedka!

Vilo Rozboril v nedeľu večer oznámil všetkým svojim fanúšikom prostredníctvom Facebooku, že jeho jediná dcéra priviedla na svet krásne dievčatko. ,,Volá sa Elena Viktória a je to moja vnučka,“ hrdo uviedol šťastný dedko Vilo. Katka porodila malú princeznú v Dánsku, kde dlhodobo žije so svojim partnerom Mortenom.

Vilove nadšenie z Eleny Viktórie zdieľali aj jeho fanúšikovia, ktorí mu okamžite gratulovali a už po pár minútach mal pod fotografiou stovky prajných komentárov. V mene redakcie Slovakwoman.sk rovnako želáme veľa zdravia, šťastia a všetko dobré. :)

6

6

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)