Pamätáte si ešte časy, keď Adela chodila s Tomášom Bezdedom, Sajfa mal účes ako mop na podlahu a Vilo bol vtipný, bezprostredný, v každom druhom vstupe neplakal a bol obľúbeným moderátorom relácie s názvom Vilomeniny? My už tiež veľmi nie, a preto sme sa pohrabali v starých záznamoch a našli tento skvost.

Zostrih špeciálnej časti relácie Vilomeniny, v ktorej moderátor nahliadol do Adelinho súkromia a slávnych súťažiacich vyzval na tradičné preteky, akými boli šesťdesiatsekundovka alebo sťahovanie obrusu s taniermi zo stola.

Adela a sajfa si v tomto dieli vyskúšali okrem iného aj súťaž s popolnicami. Oblečení v červených overaloch sa predbiehali, kto bude lepší smetiar. Ako im to išlo a čo vypátral zvedavý Vilo Rozboril vo vtedajšom Adelinom byte si môžete pozrieť vo videu:

Video: YouTube, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lenka L.
Je najväčším odporcom zimy a závidí prímorským krajinám slnko a nekonečnú pohodu. Miluje dobré jedlo ktoré pripraví niekto iný a sladkosti, na ktoré nedá dopustiť. Najväčšou záľubou je cestovanie a objavovanie nových kultúr.