Novomanželia Viktor Vincze (26) a Adela Vinczeová (36) sa na verejnosti prezentujú vždy len nežnosťami. Teraz však moderátor prezradil, čo mu od jeho polovičky chýba. 

V rozhovore pre Nový Čas Vinczeovci prezradili, že niekedy je vytvoriť si spoločný voľný čas poriadne náročné. Moderátor ale manželke ihneď skočil do reči, že je to práve on, kto má v práci nabitejšie dni, a teda sa musí dvojica prispôsobovať jeho harmonogramu v Televíznych novinách. Zároveň bonzol, že zatiaľ čo on Adelu na jej akciách doprevádza takmer neustále ako divák, Adele má v tomto smere čo vyčítať.

“Ty si so mnou nikdy nebola v práci,” vybalil moderátor sťažnosť rovno na Adelu. Moderátorka sa síce bránila aspoň argumentom, že už stihla vidieť Viktorove nové markizácke štúdio počas Dňa otvorených dverí, no musela uznať, že svojho muža v práci ešte nikdy nenavštívila: “Pôjdem sa tam pozrieť niekedy a budem ti niečo hovoriť do ucha cez správy,” prisľúbila zahanbeným hlasom Adela. Jej manžel si ale na záver neodpustil ,,polonahnevanú” poznámku: “Dobre. Zatiaľ sa to nestalo.” Ktovie, či si Adela zoberie jeho slová k srdcu a naozaj sa za manželom vyberie aj do práce. No nie sú zlatúšikovia? :)

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, YouTube