Viktor Vincze je už sedem rokov pevnou súčasťou obľúbenej TV Markíza, kde mu od roku 2017 vďaka moderovaniu Televíznych novín patrí hlavný vysielací čas. Mladý fešák tak o peniažky núdzu rozhodne nemá a mohol by si dovoliť žiť v luxusnom štýle. On však v niečom takom zmysel nevidí, dokonca si nepotrpí ani na drahšie oblečenie.

Meno Viktora Vinczeho sa spája nielen s Televíznymi novinami či v súvislosti s jeho manželkou, najúspešnejšou slovenskou moderátorkou Adelou Vinczeovou, ale aj s rozoberaním najrôznejších ekologických tém. 29-ročný Markizák sa totiž aktívne venuje popularizácii zmien, ktoré vedú k udržateľnému životu.

Obľúbený moderátor je vášnivým ochrancom prírody, na čo pravidelne upozorňuje aj na Instagrame. Vďaka tomu si určite zaslúži nemalý obdiv, pričom ľuďom je veľmi sympatické napríklad to, že človek, ktorý patrí do zoznamu najznámejších členov slovenského šoubiznisu, využíva namiesto drahých áut hromadnú dopravu. Okrem toho si Viktor na rozdiel od mnohých iných celebrít nepotrpí ani na drahé oblečenie. Jednotlivé kúsky nakupuje z “druhej ruky”, čo potvrdzuje pri jednej z fotografií so svojou milovanou Adelkou.

,,Sveter zo sekáča, gate zo sekáča, vlastné zuby vyrovnané u lokálneho opravára, ofinka vyfúkaná z polovice čistou jadrovou elektrinou, manželka štvrtý rok tá istá. A teda, aj keď fandím swapom a zdieľanej ekonomike, ju vymieňať ani požičiavať nebudem,” napísal uvedomelý mladík, akých je v dnešnej materiálnej dobe naozaj málo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/viktorvincze