Moderátor Viktor Vincze patrí medzi aktivistov, neustále upozorňujúcich na možnosti zlepšovania kažodenného diania okolo nás. Vzhľadom k tomu, že si spoločne s ostatným členmi rodiny okúsil ochorenie Covid-19 na vlastnej koži, sleduje správanie občanov o to obozretnejšie. Najnovší zážitok mu tak vyčaril spokojné emócie.

Súčasný epidemiologický stav na Slovensku sa ani náhodou nevyvíja podľa predstáv. Nemocnice údajne vyčerpali všetky voľné kapacity a pacientov musia prevážať do odľahlých regiónov. Vláda neustále prízvukuje, že záleží len na zodpovednosti jednotlivcov, akým smerom sa budú krivky v štatistikách uberať.

ruško

Naša krajina sa z hľadiska pandémie koronavírusu zaradila medzi najrizikovejšie na svete. Možno si zhoršujúce sa dianie začína uvedomovať čoraz viac ľudí, keďže 30-ročný markizák spozoroval jav, aký ho veľmi milo prekvapil. Počas svojej rutinnej cesty hromadnou dopravou totiž nenašiel ani jedného badateľného odporcu opatrení.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Dnes som v MHD nestretol jediného človeka bez rúška, jediného s nosom vonku, jedinú socializujúcu sa skupinku, kašľajúcu na R-O-R. Dokonca decká sa v parku naháňali s prekrytými tvárami,” redaktor spravodajstva tvrdí, že podobný úkaz zachytil očami po prvýkrát od nástupu druhej vlny epidémie. Pokladá to vraj za prejav toho, že sa v poslednej dobe ľudia akosi viac snažia “znormalizovať”.

viktor vincze

Zdroj: Instagram/Viktorvincze | Foto: Instagram/Viktorvincze, Pexels.com