Týranie či zabíjanie zvierat za účelom spracovania ich kože je vo svete stále považované za niečo, pred čím mnoho ľudí zatvára oči. K danej téme sa najnovšie rozhodol vyjadriť aj slovenský moderátor Viktor Vincze, ktorý to už nevydržal a povedal nahlas to, čo si o podobných osobách myslí!

S otázkou týkajúcou sa týrania zvierat v súvislosti s módnym priemyslom sa na Slovensku spája najmä meno svetovej tenistky Dominiky Cibulkovej, ktorá len nedávno pobúrila verejnosť svojimi outfitmi z pravej kožušiny.

Nemám čas riešiť tieto veci, čo sa komu páči a čo nie. Myslím si, že mám právo voľby, páčil sa mi, tak som si ho zaobstarala. Nemám rada, keď mi niekto diktuje, čo mám robiť a čo nemám,” zneli Dominikine slová po tom, čo sa stala terčom útokov za jej kožuch v hodnote 40 000 eur.

K danej téme sa najnovšie rozhodol povedať svoj názor aj televízny moderátor Viktor Vincze, pričom svoje slová podložil aj videom, kde môžeme vidieť takzvaných “lapačov” chytať nevinné zvieratá. „Bejzbalovými palicami utlčú tulenie mláďatá k smrti, aby si ich niekto mohol potom obliecť,” pohoršoval sa rozhorčený moderátor.

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Okrem toho Viktor neváhal ľudí nosiacich oblečenie zo srsti či kože zvierat očastovať za dno spoločnosti. „Ľudstvo je to najhoršie, čo sa na tejto planéte mohlo vyskytnúť,” dodal na záver, pričom mu za pravdu dalo ihneď množstvo fanúšikov. Upozorňujeme, že video nie je určené pre deti alebo citlivé povahy.

Zdroj/Video: Instagram/ViktorVincze | Foto: Instagram/DomiCibulkova, Facebook, TV Markíza