Uplynulý víkend zaplavili Záhorskú Bystricu stovky nadšených fanúšikov. Počas Dňa otvorených dverí v Markíze sa však tvár Televíznych novín Viktor Vincze postaral o nečakaný trapas, kedy pred kamerami zosmiešnil obľúbenú moderátorku!

Viktor Vincze zavítal na DOD obľúbenej televízie po boku svojej manželky Adely Vinczeovej. Ako stála tvár hlavných správ sa predstavil v štúdiu po boku kolegyne Lenky Vavrinčíkovej, kde im spoločnosť robila i moderátorka Kvetka Horváthová.

V rámci zábavy prítomných divákov mala dvojica na známej blondínke predviesť úlohu maskérov, čo však nezostalo bez väčšieho trapasu. Zatiaľ čo Vavrinčíková na svojej kolegyni len jemne parodovala líčenie v maskérni, Vincze uchopil lak na vlasy a strekol ho Kvetke priamo do tváre.

Horváthová následne nedokázala skryť problémy s dýchaním, keďže sa jej chemická látka dostala do úst aj očí. Napokon si začala upravovať i samotný styling, čo prerušil až strih réžie, a tým ukončil Viktorov nečakaný počin pred zrakmi ľudí v štúdiu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Trapas Viktora Vinczeho na DOD v Markíze nájdete v čase od 1:16

Video: YouTube | Foto: Instagram/ViktorVincze, YouTube