Moderátor Viktor Vincze pred pár dňami na svojom Instagrame zverejnil príspevok, kde ocenil “záblesky ľudskej normálnosti”, a to konkrétne zodpovedné nosenie rúšok, respirátorov či akejkoľvek látky zabraňujúcej šíreniu koronavírusu. Takto nevinné prehlásenie dokázalo v ľuďoch vzbudiť obrovskú dávku negativizmu. Jedna z komentujúcich sa, žiaľ, obula nielen do ekológa, ale aj jeho manželky Adely. 

Neznáma dokonca vytiahla tému nákazy v rodine obľúbenej moderátorky Vinczeovej. ,,Viktor, prepáč, ale nebol si to náhodou ty a Adel, čo nie tak dávno nakazili svojich svokrovcov a neprispeli k už tak zúfalému množstvu pacientov v nemocniciach? Mne nepríde od teba úplne správne hodnotiť “normálnosť ľudí”. Je veľa ľudí, ktorí dodržujú nariadenia a nikoho nenakazili a nedovolia si to,” napísala istá kritička, narážajúca na infikovaných rodičov Adely po ich stretnutí s dcérou.

,,Ja som nikoho nenakazil, Adel seba nakazila pri dodržiavaní pravidiel a svojich rodičov nakazila otestovaná čerstvým negatívnym PCR testom. A nikoho predsa vo svojom príspevku nehodnotím, naopak, vyzdvihujem a mám pozitívny pohľad na ľudí, ktorí opatrenia počas dnešného dňa dodržiavali,” odpovedal markizácky reportér, a tak ozrejmil udalosti, za ktorých sa v ich rodine ochorenie Covid-19 rozšírilo.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/viktorvincze