Po kontroverzných vyjadreniach Jasminy Alagič v šou Jana Krause sa do populárnej českej relácie dostal aj slávny markizák Viktor Vincze. Ostrieľaný zabávač nenechal nič na náhodu a mladého manžela Adely Vinczeovej vyspovedal do špiku kosti. Keď však prišlo na tému romantickej žiadosti o ruku spred dvoch rokov, Viktorov pohľad na vec mohol divákov zaskočiť.

Zrejme majú mnohé z vás ešte stále v živej pamäti priamy prenos markizáckeho Telerána, ktoré bolo odvysielané počas valentínskeho sviatku zaľúbencov. Prominentnými hosťami v rannej šou boli vtedy skúsená moderátorka Adela Banášová a vychádzajúca televízna hviezda Viktor Vincze.

šou jana krause

Hoci dvojica v tom čase tvorila pár len necelý rok, mladý finalista imitačnej šou Tvoja tvár znie povedome mal vo veciach absolútne jasno a pred drahú polovičku neváhal pokľaknúť pred celým národom. Adela po prvotnom šoku povedala ÁNO a dnes sú z hrdličiek dobre známi manželia Vinczeovci. Keď sa ale Jan Kraus redaktora Televíznych novín opýtal, či tento veľkolepý mediálny ťah neľutuje, Viktor po krátkej úvahe zhodnotil, že to celé skutočne plánoval urobiť úplne inak.

„Občas si hovorím, či som to naozaj musel robiť v tej telke v priamom prenose, to bolo ešte navyše na Valentína, čiže to je totálny gýč, hrozný gýč!” Vincze po dvoch rokoch prezradil, že realita sa od pôvodnej predstavy v hlave veľmi líšila. Zaľúbený moderátor totiž túžil plavovláske vyznať lásku v pohodlí gauča, no nakoniec obaja skončili pri sporáku plnom panvíc a hrncov, čo príliš romanticky nevyznelo.

adela viktor vincze

Viktor vraj vie, že keby bola druhá šanca, zrejme by si dôležitý životný krok trochu lepšie premyslel a vysnívané detaily by dotiahol do precíznejšieho záveru. Avšak rozhodnutie vziať si Adelu za manželku absolútne neľutuje!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube