Markizácky moderátor Viktor Vincze nemá ešte ani 30 rokov, no na konto si stihol už pripísať niekoľko významných kariérnych úspechov. Po tom, ako v minulosti zažiaril v zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, otvorili sa mu brány do sveta lukratívnych ponúk, ktorých sa na jeho osobu ženie neúrekom. Tá posledná dokonca vytiahne Viktora až na divadelné pódium v rámci muzikálu!

Manžel ostrieľanej moderátorky Adely Vinczeovej sa na nepriazeň publika sťažovať nemôže. Hoci sa jeho hlavnou profesiou stalo moderovanie televízneho spravodajstva či veľkých markizáckych podujatí, v poslednom čase ho osud ťahá k herectvu.

Adela Viktor Vincze

29-ročný sympaťák má s divadlom skúsenosti vďaka cover verzii predstavenia Odchody vlakov, s ktorým spoločne s drahou polovičkou žali po Slovensku i Česku obrovský úspech. Ambiciózny markizák sa ale najnovšie chváli úžasnou príležitosťou zahrať si prvýkrát v živote v muzikáli najžiadanejšieho slovenského režiséra a choreografa Jána Ďurovčíka.

Podľa informácií Nového času sa má stať jedným zo šiestich hlavných hrdinov, z čoho má samotný redaktor úprimnú radosť. „Spolupráca je výsledkom jednej bizarnej a nezverejniteľnej situácie s Janom Ďurovčíkom, po ktorej som následne prešiel konkurzom. Teším sa na všetky skúšky. Veľký muzikál bude pre mňa úplne novou skúsenosťou. Moji kolegovia sú najlepšie muzikálové esá v republike, pokúsim sa im to mojím rekreačným spevom príliš nekaziť,“ hviezdu Televíznych novín tak diváci čoskoro uvidia aj na prestížnych doskách, ktoré znamenajú svet!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

viktor vincze

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Viktorvincze