Televízny žurnalista Viktor Vincze si je síce vážnosti kritickej situácie s epidémiou koronavírusu plne vedomý, no jeho pracovný život sa len tak zo dňa na deň zastaviť nemôže. Moderátor spravodajstva je totiž jedným z tých, ktorí pravidelne informujú širokú verejnosť o aktuálnom celosvetovom dianí. Na obrazovkách ho ale teraz vídame len s rúškom na tvári – čo skrýva pod ním, ukázal na sociálnej sieti.

Manžel nenapodobiteľnej moderátorky Adely Vinczeovej je súčasťou kolektívu modro-žltej televízie už dlhšiu dobu, no jeho popularita po víťazstve v imitačnej šou Tvoja tvár znie povedome a následnom uzavretí zväzku so skvelou zabávačkou značne stúpla.

viktor adela vincze

Mladistvo pôsobiaceho Viktora sleduje na Instagrame viac ako stotisíc priaznivcov, ktorých známy redaktor zväčša zahrňuje témami ohľadne životného prostredia, klimatických zmien či šíriacej sa infekcie. Pred zahájením veľkonočných sviatkov však 29-ročný markizák urobil menšiu výnimku a fanúšikom ukázal, ako ho obdobie karanténnych pravidiel ovplyvňuje v súkromí.

,,Najlepšia časť celej korony. V televízii mi pudrujú len čelo a rebelsky sa vôbec neholím. Premieňam sa síce na stroskotaného Toma Hanksa a pomaly sa z mojej tváre stáva samostatný biotop, no nemíňam vodu, gély, peny ani žiletky. A manželka sa vyslovene teší, lebo konečne si vraj nelíha k 13 ročnej osobe,” Vincze vtipne zhodnotil fakt, že pod rúškom ukrýva porast, na aký sme u neho zvyknutí neboli, avšak na výraznej mužnosti mu rozhodne pridáva.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/viktorvincze