V stredu večer priniesla televízia Markíza opäť výnimočné spestrenie v podobe obľúbenej hudobnej relácie Chart show. Do štúdia tentokrát prijali pozvanie veľmi výrazné osobnosti nášho šoubiznisu, medzi ktorými sa ocitol aj manžel moderátorky programu Viktor Vincze. Práve ten sa v istej chvíli postaral o pekný rozruch.

Témou najnovšieho hudobného rebríčka sa stali Najväčšie hity súčasnosti. O skvelú zábavu sa tak starali nielen populárni speváci, ako napríklad Kali, Celeste Buckingham či Emma Drobná, ale i traja prominentní hostia. Zrejme však ani samotná Adela Vinczeová vopred netušila, akej nečakanej situácii bude musieť počas vysielania čeliť.

chart show

Vo chvíli, keď sa v hitparáde zjavila svetoznáma diva Ariana Grande, totiž Viktor verejnosti odkryl svoje tajné city. “Ja som kedysi o nej sníval a úplne seriózne. Keď bola mladšia, sa mi páčila viac ako teraz,” vyznal sa markizácky moderátor na adresu americkej krásky. Náhly prejav sympatií smerom ku speváčke však Adelu chladnou nenechal a okamžite zareagovala. “Už je stará korčuľa!” rázne skočila manželovi do reči.

“Presne tak,” usmial sa Vincze, načo známa blondínka prehodila ďalšiu uštipačnú poznámku. “Ty si na tie mladé!” odbila Adela Viktora priamo pred kamerami. Sympatický moderátor Televíznych novín sa ale odradiť nenechal a háklivú tému ukončil monológom o tom, aká je Ariana krásna a fantastická žena, čo už moderátorka radšej nekomentovala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

adela vinczeova

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/Viktorvincze, Facebook/ChartShow