Najsledovanejší pár slovenského šoubiznisu, Viktor Vincze a Adela Banášová, svoj vzťah už netají. Práve naopak, dvojica sa čoraz viac ukazuje na verejnosti a svoje oficiálne stanovisko poskytli neraz už aj médiám

Aj keď je medzi nimi viac ako desaťročný rozdiel, Amorove šípy zaúradovali a sympatickí moderátori si padli do oka. Prvotné sympatie prerástli do krásneho vzťahu, ktorý im zo srdca želá veľké množstvo ľudí. Obaja majú za sebou dlhoročné vzťahy, a preto všetci túžobne očakávajú, či táto láska vydrží na veky vekov alebo jej zazvoní rýchly umieračik. Zaľúbený párik si dal v týchto dňoch pauzu od náročného pracovného tempa a odskočil si do Tatier trošku oddýchnuť. Viktor pridal na sociálnu sieť Instagram fotografiu, na ktorej si Adela užíva nádherný výhľad z okna. Pridal k nej popis, že sú to tie ,,najkrajšie pahorky” a ôsmy div sveta. Ktovie, či hovoril o horách alebo o Adele? :-)

Živá panoráma 🏔📺🌊 #fukaloCezOkno #daliSmeIzolaciu #najkrajsiePahorky 🇸🇰#naNocJuDamDoPolicky #8myDivSveta

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze),

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.