Svadba moderátorky Adely Banášovej a jej o 10 rokov mladšieho kolegu Viktora Vinczeho bola nepochybne udalosťou roka. Zaľúbená dvojica si potajomky povedala ,,áno” v kaplnke vo Svätom Jure a na druhý deň oslavovala v kaštieli v Tomášove. Úspešní moderátori sú oficiálne svoji dva týždne a Viktor sa rozhodol verejnosti prezradiť, aká je Adela v skutočnosti! 

Azda naša najúspešnejšia moderátorka Adela Banášová (36) a jej kolega Viktor Vincze (26) len nedávno spečatili svoju lásku sobášom. Adela skúšala šťastie už v minulosti s tanečníkom Petrom Modrovským či ex-superstáristom Tomášom Bezdedom. Spriaznenú dušu však našla až v markizákovi Viktorovi, s ktorým sa zblížila na svadbe jej blízkeho kamaráta Mateja “Sajfa” Cifru.

Viacerí sa na ich vzťah pozerali skepticky práve vďaka desaťročnému vekovému rozdielu, no názory neprajníkov dvojica vyvrátila spoločným bývaním. Nikto by však nečakal, že Viktor sa po polroku vzťahu odhodlá k ráznemu kroku a svoju priateľku požiada o ruku v priamom prenose. Urobil tak presne na Valentína počas markizáckeho Telerána a šokoval tým nielen Adelu ale aj celé Slovensko.

9-mesačné randenie sa tak zmenilo na oficiálny manželský zväzok a z Adely je dnes hrdá pani Vinczeová. Ostrieľanú moderátorku si diváci obľúbili najmä vďaka jej príjemnému vystupovaniu a humornej povahe. Viktor však teraz prezradil, aká je Adela mimo kamier: „Ja mám na Adelu dva highlighty. Jeden je, že je absolútne láskavá v dobrom zmysle slova. Že tak, ako veľmi pohotovo a dravo vyzerá na obrazovke alebo v rádiu, v domácnosti sa vie premeniť až na také polodieťa, s ktorým sa dá láskať,“ priznal markizák v relácií Nočná pyramída, ktorú vysiela Rádio Slovensko. Treba povedať, že Viktor si svoju manželku skutočne váži a chválami na jej osobu rozhodne nešetrí: „Druhá vec je, že mi bezhranične dôveruje. Viem aj zo svojej skúsenosti, že to nie je samozrejmosť, je to niečo, čo sa dnes už nedeje úplne bežne,“ dodal zamilovaný moderátor.

Adela neváhala a na oplátku spomenula dobré vlastnosti svojho manžela: „Ja si na Viktorovi vážim jeho otvorenosť, priamosť a zdravé sebavedomie a radosť, pretože robí všetko s radosťou, a to je jednoducho veľmi úľavové, dáva mi to energiu, nie berie.” Je vidno že vzťah úspešnej moderátorskej dvojice je skutočne harmonický, a tak nám neostáva nič iné, ako zaželať novomanželom Vinczeovým nech im to vydrží čo najdlhšie. :-)

Zdroj: Nočná pyramída | Foto: Instagram